Bank komórek macierzystych

Masz pytania? Zadzwoń do nas

12 298 40 50

533 732 222

604 202 100

PN.-PT. 8:00-17:00

SOB. 8:00-12:00

bank@diag.pl

całodobowy nr zgłoszeniowy 602 315 600

ZAMÓW DARMOWY Informator

  • W wersji drukowanej
  • W wersji PDF

Informator w wersji drukowanej

Informator w wersji pdf

Informator w wersji pdf

PAKIET 4 SZANSE - możliwość zabankowania krwi w 4 porcjach do niezależnego wykorzystania 

Do momentu porodu nie można przewidzieć ilości pobranej krwi pępowinowej. Jednak na podstawie wieloletniego doświadczenia wiemy, że ilość ta może być różna w zależności od czynników fizjologicznych organizmu i mieścić się w przedziale od kilku do nawet 200 ml.


Standardowo przy wyborze oferty klient określa czy pobrana krew będzie przechowywana w jednej czy w dwóch porcjach. Każda porcja umożliwia niezależne wykorzystanie komórek macierzystych. Pakiet 4 szanse umożliwia przechowanie krwi w aż 4 niezależnych porcjach, które można niezależnie wykorzystywać lub dowolnie łączyć w zależności od potrzeb podczas ewentualnego wykorzystania komórek macierzystych do przeszczepu. 


Jak to działa?
Wybierając preparatykę krwi pępowinowej metodą SEPAX  lub metodą Tradycyjną możesz  skorzystać z pakietu 4 szanse.  Otrzymujesz wówczas:

  • w przypadku pobrania krwi pępowinowej większego lub równego 60 ml (duże pobranie) - krew jest preparowana przy użyciu met. SEPAX lub metodą Tradycyjną (w zależności jaką metodę wybrałeś), a koncentrat komórek macierzystych przechowywany jest w dwóch kasetach DUO (4 niezależne porcje). Dodatkowo pakiet umożliwia zniżkę w wysokości 200 zł od opłaty rocznej za przechowywanie komórek macierzystych w dwóch kasetach, która wynosi 690 zł (za wszystkie 4 porcje).
  • w przypadku pobrania krwi pępowinowej mniejszego niż 60 ml (małe pobranie) - krew jest preparowana przy użyciu met. SEPAX lub metodą Tradycyjną (w zależności jaką metodę wybrałeś),  a koncentrat komórek macierzystych jest przechowywany w jednej kasecie DUO (dwie niezależne porcje). Opłata za przechowywanie wynosi 540 zł. 

W przypadku  braku możliwości skorzystania z przechowywania w dwóch kasetach DUO z powodu małego pobrania, klient otrzyma bon na badania laboratoryjne o wartości 200 zł do wykorzystania w sieci laboratoriów Diagnostyka dla dowolnego członka rodziny (www.diagnostyka.pl).
 
Pakiet 4 szanse jest dostępny tylko  w ofercie Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych. Skorzystanie z niego jest możliwe przy wyborze preparatyki met. SEPAX lub Tradycyjną.
Koszt pakietu wynosi 200 zł brutto, jest on doliczany do opłaty właściwej. Koszt pakietu jest bezzwrotny.

 

 

Promocje i rabaty  udzielane przez Bank  nie sumują się.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ