Bank komórek macierzystych

Masz pytania? Zadzwoń do nas

12 298 40 50

533 732 222

604 202 100

PN.-PT. 8:00-17:00

SOB. 8:00-12:00

bank@diag.pl

całodobowy nr zgłoszeniowy 602 315 600

ZAMÓW DARMOWY Informator

  • W wersji drukowanej
  • W wersji PDF

Informator w wersji drukowanej

Informator w wersji pdf

Informator w wersji pdf

Kraków: Spotkanie Świadomej Mamy

Kraków: Spotkanie Świadomej Mamy

Kraków: Spotkanie Świadomej Mamy

Wrześniowe spotkana Świadomej Mamy w VI edycji zakończyliśmy eventem w Krakowie, w Hotelu Qubus.

W licznym gronie Mam niemowląt i dzieci do 3 roku życia, Kobiet w ciąży oraz grona przyszłych i obecnych Tatusiów z Krakowa i okolic mogliśmy uczestniczyć w osobnych warsztatach z cyklu ?Czas Dziecka? i osobnych warsztatach ?Radość z ciąży?, które poprowadziła Nasza Ambasadorka, aktywna Mama i aktorka, Pani Paulina Holtz.

Podczas spotkania Świadomej Mamy w Krakowie odbyły się również warsztaty praktyczne, zarówno dla obecnych jak i dla przyszłych Rodziców ?Pielęgnacja i bezpieczeństwo?.

W malutkim, ale bardzo przytulnym kąciku dziećmi zajmowały się przesympatyczne Panie opiekunki z Momi Klubu dla Najmłodszych.

Panel dla Kobiet w ciąży ?Radość z ciąży? rozpoczęliśmy od rozmowy z Panią SABINĄ JAKUBOWSKĄ, która opowiedziała przyszłym Rodzicom o roli douli oraz o tym jak ważny jest poród rodzinny. 

Uczestnicy mieli również możliwość obejrzenia filmu Banku Komórek Macierzystych DIAGNOSTYKA oraz konsultacji indywidualnych z przedstawicielką firmy.

Dziękujemy ekspertom z Krakowa i okolic za bezcenną wiedzę oraz poświęcony czas zarówno podczas wystąpienia jak i podczas konsultacji indywidualnych. Dziękujemy partnerom za WSPARCIE, POMOC I CIERPLIWOŚĆ w organizacji spotkania w Krakowie.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy!

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ