Bank komórek macierzystych

Masz pytania? Zadzwoń do nas

12 298 40 50

533 732 222

604 202 100

PN.-PT. 8:00-17:00

SOB. 8:00-12:00

bank@diag.pl

całodobowy nr zgłoszeniowy 602 315 600

ZAMÓW DARMOWY Informator

  • W wersji drukowanej
  • W wersji PDF

Informator w wersji drukowanej

Informator w wersji pdf

Informator w wersji pdf

Kielce: Spotkanie Swiadomej Mamy

Kielce: Spotkanie Swiadomej Mamy

Kielce: Spotkanie Swiadomej Mamy

Drugie wrześniowe spotkanie Świadomej Mamy w VI edycji odbyło się 24 września 2014 roku w Kielcach. W licznym gronie Mam i Kobiet w ciąży oraz grona przyszłych i obecnych Tatusiów z Kielc i okolic mogliśmy uczestniczyć w osobnych warsztatach z cyklu ?Czas Dziecka? i osobnych warsztatach ?Radość z ciąży?, które poprowadziła Nasza Ambasadorka, aktywna Mama i aktorka, Pani Paulina Holtz.

Kolejne już, drugie wrześniowe spotkanie Świadomej Mamy w VI edycji odbyło się 24 września 2014 roku w Best Western Grand Hotelu na ul. Sienkiewicza 78 w Kielcach.

W licznym gronie Mam niemowląt i dzieci do 3 roku życia, Kobiet w ciąży oraz grona przyszłych i obecnych Tatusiów z Kielc i okolic mogliśmy uczestniczyć w osobnych warsztatach z cyklu ?Czas Dziecka? i osobnych warsztatach ?Radość z ciąży?, które poprowadziła Nasza Ambasadorka, aktywna Mama i aktorka, Pani Paulina Holtz.

Podczas spotkania Świadomej Mamy w Kielcach odbyły się również warsztaty praktyczne, zarówno dla obecnych jak i dla przyszłych Rodziców ?Pielęgnacja i bezpieczeństwo?.

Panel dla Kobiet w ciąży ?Radość z ciąży? rozpoczęliśmy ponownie od rozmowy z Panią ginekolog MARTĄ MONIST, która opowiedziała o przebiegu 9 najważniejszych miesięcy w życiu każdej Kobiety. 

Uczestnicy mieli również możliwość obejrzenia filmu Banku Komórek Macierzystych DIAGNOSTYKA oraz konsultacji indywidualnych z przedstawicielką firmy.

Dziękujemy uczestnikom za aktywne przybycie i udział w każdej części wydarzenia! 

Dziękujemy ekspertom z Kielc i okolic za bezcenną wiedzę oraz poświęcony czas zarówno podczas wystąpienia jak i podczas konsultacji indywidualnych. Dziękujemy partnerom za wsparcie i pomoc w organizacji spotkania w centrum województwa świętokrzyskiego. 

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy!

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ