Bank komórek macierzystych

Masz pytania? Zadzwoń do nas

12 298 40 50

533 732 222

604 202 100

PN.-PT. 8:00-17:00

SOB. 8:00-12:00

bank@diag.pl

całodobowy nr zgłoszeniowy 602 315 600

ZAMÓW DARMOWY Informator

 • W wersji drukowanej
 • W wersji PDF

Informator w wersji drukowanej

Informator w wersji pdf

Informator w wersji pdf

 

Szpital Ujastek  to:

 • zaufanie Mam udokumentowane przez ponad 35 000 porodów w jedenastoletniej historii szpitala
 • bezpieczeństwo Noworodka: w trosce o zdrowie naszych małych pacjentów stworzyliśmy wzorcowy Oddział Intensywnej Opieki Noworodkowej, w którym dysponujemy 40 stanowiskami intensywnej terapii
 • kompleksowa opieka nad Mamą i Dzieckiem: dzięki profesjonalnemu Oddziałowi Patologii Ciąży z nowoczesnym zapleczem diagnostycznym oraz Ośrodkiem Echokardiografii Płodu
 • przyjazna atmosfera i komfortowe warunki pobytu w salach dwu-lub jednoosobowych, 
 • porody rodzinne: w tych ważnych chwilach każda Pacjentka ma prawo, aby przy porodzie towarzyszyła jej bliska osoba
 • porody bez bólu: każda Pacjentka ma prawo wyboru znieczulenia
 • bezpłatny dostęp do wszystkich świadczeń szpitalnych w ramach umowy z NFZ

 

Szkoła Rodzenia Ujastek prowadzona jest przez specjalistów Szpitala Położniczo-Ginekologicznego Ujastek w Krakowie.

Na zajęciach w Szkole Rodzenia Ujastek dowiesz się jak urodzić bezpiecznie i bez bólu, poznasz specjalistów, których w czasie porodu (jeśli zdecydujesz się na Szpital Ujastek) spotkasz na oddziale, zobaczysz przebieg porodu na nowoczesnym symulatorze, nauczysz się opiekować dzieckiem i udzielić mu, w razie zakrztuszenia, pierwszej pomocy.

Zachęcamy przyszłe mamy do udziału w Szkole Rodzenia Ujastek. Wiedza dotycząca przebiegu ciąży, porodu i połogu z pewnością pozwoli Wam pozbyć się obaw często towarzyszących tej nowej sytuacji życiowej. Zapoznanie się z personelem uczyni też pobyt na Oddziale bardziej komfortowym. Jesteśmy przekonani, że uczestnictwo w zajęciach, zakończone porodem w Ujastku pozwoli bez problemów odnaleźć się w nowej rzeczywistości po narodzinach dziecka.

 

 

Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo została założona przez Odetę Moro-Figurską.

Celem Fundacji jest przede wszystkim wspieranie przyszłych i aktualnych mam, poszerzanie ich wiedzy o ciąży i macierzyństwie. Fundacja stara się propagować zdrowy styl życia wśród kobiet w ciąży, zachęca do regularnych badań nie tylko ciężarne, ale też młode mamy. Jest organizatorem wielu akcji społecznych takich jak "Szczęśliwa Mama=Szczęśliwe Dziecko" podczas, których kobiety w ciąży mogą wykonać bezpłatne badanie USG, w tym najnowocześniejsze badanie 4D, które pozwala zobaczyć twarz dziecka jeszcze przed jego urodzeniem! Dla wielu rodziców to naprawdę niezwykła chwila. Jestem dumna z Fundacji z rzeczy, które razem zrobiliśmy. Wspólnie osiągnęliśmy naprawdę dużo! I choć kocham pracę w telewizji, to tego co robię w Fundacji nie zamieniłabym na nic innego.

Odeta Moro-Figurska - Prezes Fundacji Szczęśliwe Macierzyństwo

 

 

 

Grupa Ujastek zaprasza do nowo powstałego Śląskiego Instytutu Matki i Noworodka, mieszczącego się na terenie Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie przy ul. Strzelców Bytomskich 11. Tutaj bezpiecznie, bez bólu i bezpłatnie urodzisz swoje dziecko.

Dzięki kontraktowi z NFZ wszystkie procedury świadczone w naszym szpitalu są bezpłatne, w tym również porody w znieczuleniu zewnątrzoponowym.

Oddziały: Ginekologiczny, Położniczy i Noworodkowy świadczą pełny zakres usług medycznych na najwyższym poziomie zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną, a profesjonalny zespół lekarzy, pielęgniarek i położnych gwarantuje Tobie i Twojemu dziecku poczucie bezpieczeństwa i fachowej opieki.

SIMIN tutaj rodzi się szczęście !

 

By Pluschka - producent akcesoriów niemowlęcych i dziecięcych 

Mając na uwadze zdrowie noworodków i niemowląt, a szczególnie wcześniaków, u których uszkodzenie skóry może być? wręcz niebezpieczne, jako jedyny polski producent wyposażenia niemowlęcego i dziecięcego, który łączy najwyższej jakości tkaniny naturalne, ekologiczne i prozdrowotne z oryginalnym amerykańskim designem, zaprojektowaliśmy kolekcję akcesoriów odpowiadającą potrzebom noworodków. Niezwykłe właściwości termoregulacyjne, antyalergiczne i pielęgnacyjne naszych produktów sprawią, że skóra niemowląt będzie pod właściwą ochroną. 

Asortyment: wyprawki niemowlęce i dla przedszkolaków, akcesoria dla kobiet w ciąży i mam, zabawki wspierające rozwój sensoryczny i kinestetyczny.

 

Współpraca instytucjonalna

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą osoby i instytucje zajmujące się opieką okołociążową:

 • Lekarze położnicy
 • Położne
 • Szkoły rodzenia

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszym Bankiem, prosimy o kontakt.

bank@diag.pl

tel.: 12 425 70 00

tel.: 12 643 75 22

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ